Ozdobte svá okna

Moderní závěsy se staly v posledních letech opět velkým boomem, který mění nejen české, ale i světové domácnosti k nepoznání. Praktický doplněk, který zatemní okna, a přitom dodá vaší domácnosti nový ráz, obdivují ženy napříč celým světem.

Stačí si vybrat

U nás najdete hned několik barevných provedení kvalitních moderních závěsů inspirovaných skandinávským stylem. Uchycené jsou na dekoračních kolečkách či řasicím pásku, je tak jen na vás, který zvolíte. Vybrat budete muset i barevné provedení ať už na podporu či naopak rozbití celkového rázu domácnosti.  Závěsy jsou smaragdově zelené, modré, šedé či neutrální bílé. Na své si přijde opravdu každý, přitom barvy jsou volené spíše v jemných tónech, abyste s žádným nesáhli vedle.

Kvalitní provedení je základ

Elegance a nádech luxusní domácnosti vykouzlí závěsy, které mají vysokou kvalitu pevně pleteného materiálu ze 100% polyesterové látky. Díky tomu neztrácí na svých původních vlastnostech a budou mít opravdu dlouhodobou životnost. Stanou se tak nejen nepostradatelnou maličkostí, která vám dokáže přidat pár hodin spánku navíc, ale také estetickým doplňkem, který upoutá pozornost a orámuje vaše okna. Dětský pokoj, ložnice nebo třeba obývací pokoj, to jsou přesně ty místnosti, ve kterých potřebujete čas od času zatemnit a užít si relax jen sami pro sebe.  To je i důvod, proč se vám tak dobře spí na dovolené v několika hvězdičkovém hotelu, kde první, co uděláte, je právě zatažení závěsů.

Nezůstaňte jen u závěsů

Nezapomínejte, že ladit u nás navíc můžete hned několik prvků naráz. Při výběru zboží totiž dbáme na to, aby se nejednalo o jednotlivé kousky, ale celé kolekce. Proto by pro vás neměl být problém sladit se závěsy i běhouny, ubrusy či dekoračními polštářky, které dají nový ráz vašim pokojům. Za pomocí pár korun, tak dokáže vytvořit nové interiéry své domácnosti.

Zpříjemněte si každý krok

Možná právě rekonstruujete vaši zahradu a zvažujete, jakou zvolit podlahu na terasu. Dlažba je hodně studená, ale naprosto praktická. Dřevo se může časem zkroutit, přesto tušíte, že něco z toho to určitě bude. Uvažovali jste ale nad tím, zkusit si krok zpříjemnit kobercem? Že to není možné? Samozřejmě, že je! Koberce na terasu či balkón u nás najdete hned v několik provedeních.

Další články autora

Komentáŕe

- Komerční sdělení -PR článek

Mohlo by Vás zajímat