Americký sen v Praze“ Chcete ho zažít?

Americký sen? I vy ho můžete žít a nemusíte přitom za oceán! Řeč je totiž o projektu, který přináší revoluci v pojetí bydlení rodin v 21. století. Žít v souladu s přírodou a přitom nevytáhnout paty z velkoměsta umožní projekt Vilapark Klamovka pavilonového typu.

Vilapark Klamovka se nachází na Praze 5 v bezprostřední blízkosti parku Klamovka. Logistické dopravní spojení s centrem zajišťují autobusy a tramvaje. Klamovka je nádherné místo nedaleko starého města, které ale dostalo „nový háv“. Vilapark Klamovka je architektonicky rozdělen na dvě stejné části: atypy v severní části pozemku a pavilony v jižní části areálu, jehož vnitřní prostor tvoří působivý park.

Je libo atypy nebo pavilony?

Čtyři sekce domu A s atypickými balkony jsou koncipovány jako velkoměstské byty s maximem soukromí. Velkoryse řešené balkony nabízejí dostatek prostoru pro váš prvotní kontakt s přírodou. Můžete na nich trávit dlouhé letní večery, stejně jako zde provozovat zimní zdravotní „dýchánky“, ať už nikotinové, nebo chvíle pro okysličení mozku.

Čtyři sekce domu B jsou řešeny jako pavilonové. Pozemky přiléhající k jednotlivým budovám poskytují dostatečný a útulný venkovní prostor, který je vhodný pro hry s dětmi, sportovní vyžití nebo piknik s přáteli.

Výhodná hypotéka pro solventní kupce

K dispozici jsou byty o velikosti 1+kk až 4+kk, včetně typu mezonet. Pro náročné je pak k mání penthouse o velikosti 5+kk. Nové byty na Praze 5 jsou důvodem, proč zůstat žít ve městě. Na Klamovce budete mít po ruce vše, co potřebujete, vše co chcete i vše, co dělá z rezidence americký sen. Dnes se ho můžete zúčastnit i vy, a to za luxusních podmínek, ale za české peníze.

V případě, že na tomto kouzelném místě chcete zakotvit a začít svůj nový život, neváhejte se obrátit na developera Metrostav Development, který za projektem stojí. Není žádným tajemstvím, že na pořízení bytu ve vilaparku lze čerpat zvýhodněnou hypotéku od Hyposervis Consulting. Stačí složit jen 20 % kupní ceny po podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní z vlastních zdrojů.

Další články autora

Komentáŕe

- Komerční sdělení -PR článek

Mohlo by Vás zajímat