Hliníkové pergoly na míru pro vaše maximální pohodlí na terase

Většina z nás, kteří vlastníme terasu, si její funkci chce užívat co nejdelší čas v roce. Aby tomu tak bylo a neodradil vás déšť, sníh, vítr ani slunce, je potřeba zajistit si spolehlivé zastřešení terasy. Právě to je vám k dispozici díky Atypy, s.r.o. Navíc až do konce září můžete hliníkové pergoly vysoké kvality, které zde nabízí, můžete koupit se slevou 20 % z jejich původní ceny.

Hliníkové zastřešení terasy

Co se týče použití hliníku pro zhotovení terasy, je výborným materiálem, na který při používání nedáte dopustit. Hliníkové pergoly na míru mají záruku 5 let. Vzhledem k jejich pevnosti a odolnosti je můžete využívat i 10 měsíců v roce. Jsou vhodné pro použití nejen proti slunci, ale i proti dešti a větru, který může dosahovat až 117 km / h. Střecha je stahovací, tvořená nepromokavým třívrstvým PVC s hliníkovými profily.

Stahovací střechu ovládá motorek na dálkové ovládání. V případě, že právě nechcete zastřešení používat, stačí stisknout patřičné tlačítko a PVC se schová pod stříšku.

Pergoly jsou vyráběny na míru, a tak splní přesně vaše požadavky na zastínění dané plochy. Díky hliníkovým profilům jsou zahradní pergoly z hliníku bezúdržbové. Ušetříte peníze za nátěrové hmoty, které byste u jiných typů konstrukcí potřebovali, ale také čas, který byste natíráním strávili.

Lze je namontovat téměř kdekoli, ať už mluvíme o montáže pergoly do domu se zateplením nebo do dřevostavby. Limitem může být výška kotvení.

Bioklimatické pergoly

Výborným řešením pro zastínění terasy je i bioklimatická pergola. Ta je opatřena otočnými lamelami, které chrání terasu před sluncem, ale kdykoli chcete, dovolí odvětrávat prostor pod pergolou. Pokud se blíží déšť, stačí během okamžiku za pomoci ovladače vytvořit z lamel nepromokavou střechu.

Více na atypy.cz.

Další články autora

Komentáŕe

- Komerční sdělení -PR článek

Mohlo by Vás zajímat