Jak dostat děti do postele? Pořiďte jim originální kousek, na který se budou těšit

Také si každý večer při ukládání vašich potomků do postele připadáte jako superhrdina, když se vám to konečně podaří? Usnadněte si práci a nažeňte děti do postele mnohem snáze. Večerní ukládání vám všem zpříjemní krásná postel, do které se vaše děti budou těšit. Mezi dětmi rozhodně vedou domečkové postele, praktické jsou rovněž dětské postele s úložným prostorem. Jaké jsou přednosti jednotlivých typů dětských postelí a na co se při jejich výběru zaměřit?

Kolik dětí, tolik možností

Domečkové postele hrají pro děti jednoznačně prim. K jejich přednostem patří především vysoká variabilita, ale také atraktivita jejich vzhledu, která z nich v dětských očích činí nejen kus nábytku, ale také příjemný koutek pro lenošení. Originální design domečkových postelí umožňuje vysokou variabilitu. Svým nejmenším můžete dopřát postel bez nožiček, do které si snadno vlezou i ti nejmenší aniž byste je museli vyzvedávat. Sehnat lze však i domečkovou postel s nožičkami klasických rozměrů s výškou od 10 do 20 cm. Domečkové postele se vyrábí v provedení s komínem, ale i bez komína. Vše záleží na preferencích vašich a dětí.

S domečkovou postelí vykouzlíte soukromí

Bude-li chtít vaše dítě na spánek dostatek soukromí, můžete využít vhodné konstrukce domečkové postele a přehodit mu přes něj deku nebo pléd, který se postará o úkryt vašeho potomka a jeho hraček na spaní před zkoumavým i zraky okolí. Domečkové postele patří k těm kusům nábytku, které často seženete z masivního dřeva, což je materiál vhodný pro děti. Při výběru dbejte na to, aby byly natírány ekologickými barvami bez zápachu vhodnými pro děti. Rozhodně je lepší volit dětskou postel s povrchovou úpravou, protože je snazší na údržbu a odolává lépe nečistotám.

Má vaše dítě často návštěvy?

Potom mu do dětského pokoje vyberte praktickou postel s výsuvným lůžkem pro hosty. Ocení to kamarádi, kteří si budou moci užít možnost přespání v jiném bytě než ve svém, ale i vaše dítě, jež bude moci poskytnout azyl svým vrstevníkům. Rozkládací postel výsuvným lůžkem je možné využít také v případě, že máte malý byt a do dětského pokoje se vám dvě postele zkrátka nevejdou. Nechcete tuto situaci řešit klasickými palandami, které patřily spíše do minulého století? Právě postel s výsuvným lůžkem je jedinou možností, která se nabízí. Při jejím výběru dbejte na to, aby šlo s lůžkem snadno manipulovat a zvládly to i samy děti. Nechcete přece při každé potřebě vysunutí a zasunutí lůžka spěchat do dětského pokoje na pomoc. Při koupi nové dětské postele, je však potřeba vyřešit také otázku, jak vybrat matraci, aby se na ní dítěti dobře spalo.

Další články autora

Komentáŕe

- Komerční sdělení -PR článek

Mohlo by Vás zajímat