Proč si pořídit nábytek na míru?

Vybavujete byt a marně listujete katalogy se sektorovým nábytkem? Nemůžete najít nic, co by se vám líbilo a to, co vám padlo do oka, vám zase nepasuje velikostně? Pořídit vhodný nábytek, který by maximálně využil prostor, poskytl kýženou funkčnost a byl esteticky na úrovni, je vskutku tvrdým oříškem.

Kupovat neosobní sektorové stěny a vybavení místnosti jako komplexního celku se už dnes nenosí. Nejenže to není moderní, ale v podstatě to není ani praktické. Obchodní marketér sice umí nainstalovat kusy nábytku jako prezentaci pro zvědavé zákazníky, ale nemá ani „ahnung“ o tom, jak to vypadá u vás doma a zda se tam bude sestava hodit.

Líbivý, funkční a úsporný

Nejlepším způsobem, jak si zařídit byt podle svých představ, je objednat si nábytek na míru. V dnešní době jde o velmi častý jev a rozhodně se nejedná o žádnou rozmařilost. Nábytek na míru respektuje vaše technické možnosti, plní přání estetického charakteru a hlavně hospodaří s místem. Obstojí v garsonkách a malých bytech, nadchne v mezonetech i halových typech. V truhlářství Praha se na tento typ spolupráce s klienty specializují.

Kuchyňská linka na míru

Nábytek do dětského pokoje na zakázku

Zakázkové truhlářství vyrobí na míru kuchyňské linky, vestavěné skříně, ale i nábytek do ložnice, obývacího nebo dětského pokoje. Stačí vznést požadavek a odborníci vám navrhnou vizualizaci a finanční kalkulaci. Základem je domluvit si s projektantem schůzku. Ideálně na místě, kde bude váš nový nábytek umístěn. Projektant zjistí vaše představy o novém vybavení interiéru, zeptá se na individuální potřeby a zaměří celý prostor. Z těchto informací vám pak může vytvořit několik různých návrhů, s přihlédnutím k vámi vybraným materiálům a doplňkům.

Počítačové 3D návrhy vás uvedou do virtuální reality a vy okamžitě dostanete impuls, jak by to u vás doma mohlo ve skutečnosti vypadat. Tato služba bývá pomyslným zobáčkem na misce vah, kdy se budete rozhodovat, zda využít bezejmenný obchod s tuctovými stolky a komodami, abyste si doma vytvořili mišmaš, nebo vsadili na profesionály a měli doma nábytek designově a funkčně na úrovni. Je jen na vás, v jakém prostředí budete dlouhé roky žít.

Další články autora

Komentáŕe

- Komerční sdělení -PR článek

Mohlo by Vás zajímat