Půjčovna stavebních strojů aneb jakou techniku si můžete pronajmout

Stavební technika patří k těm finančně vůbec nejnákladnějším strojům. Pro mnohé stavbaře je výhodnější si vibrační pěch pronajmout, protože jej na stavbě potřebují jen několik dní, maximálně týdnů. Pro takové případy existuje půjčovna stavebních strojů, která se specializuje na pronájem prvotřídního příslušenství a techniky, jež najde své uplatnění na všech větších i menších stavbách.

Vibrační technika pro kvalitní zhutnění povrchu

Základem jakékoliv stavby jsou pevné základy, jichž není možné docílit bez použití solidní vibrační techniky. Půjčovna stavebních strojů si je tohoto nepsaného stavařského pravidla dobře vědoma. V bohatém portfoliu pronajímané techniky se tak nachází třeba vibrační deska jednosměrná, vibrační deska reverzní nebo dokonce vibrační válec s vodícím kolem. Ten se perfektně hodí pro hutnění všech živičných povrchů i zemin. Stavaři jej často používají při výstavbě chodníků, parkovišť nebo při nejrůznějších dokončovacích pracích, u nichž není možné použít velké vibrační válce.

Jak efektivně přesouvat zeminu a jiné sypké materiály?

Pří výstavbě chodníku se často používá nejenom řezač spár, ale před položením zámkové dlažby je nutné podsypání pískem nebo jemným štěrkem, díky čemuž bude chodník dokonale rovný. Užitečným pomocníkem při přesunech sypkých materiálů po stavbě je smykem řízený nakladač. Skvělé manévrovací schopnosti jej předurčují k použití na menších stavbách, kde by se kloubový nakladač Hydrema se základní lopatou otočil jenom s velkými problémy.

Půjčovna stavebních strojů disponuje i těžkou technikou

V renomované půjčovně si samozřejmě můžete pronajmout nejenom malé nástroje, ale i těžkou stavební techniku. Kolové rypadlo Hydrema disponuje spolehlivým motorem a vysokým pracovním výkonem. Díky precizně ovládanému hydraulickému ramenu se třemi částmi a otočnou hlavou je s rypadlem možné hloubit i obtížněji přístupné výkopy. Obdobnou práci zastane rypadlo nakladač Hydrema 906 D (8,2 t, 75 kW), ovšem tento stroj je oproti klasickému rypadlu vybaveno ještě přední lopatou. Ta pochopitelně rozšiřuje možnost použití tohoto všestranného bagru.

Půjčovna stavebních strojů umožňuje pronájem i příslušenství k bagrům a rypadlům. Vlastníte-li smykový nakladač a potýkáte-li se s tvrdým betonem, pronajměte si Locust hydraulické rozrušovací kladivo za rozumnou cenu.

Další články autora

Komentáŕe

- Komerční sdělení -PR článek

Mohlo by Vás zajímat