Skandinávský styl bydlení si zamilujete

Existuje spousta stylů bydlení. Některé jsou typické svými barvami, použitými materiály, jednoduchostí nebo naopak okázalostí. Znáte však skandinávský styl, jež se do našich domovů dostává čím dál víc pro svou hřejivost a neutrální tóny?

Pro milovníky přírodních materiálů

Jestliže patříte k těm, kdo upřednostňují přírodní materiály, jednoduchost, někdy až strohost, ale i moderní, designové a nadčasové prvky v interiéru, skandinávský styl se vám bude jistě líbit. Najdete v něm dřevo, sklo i kámen.

Ve skandinávském stylu se společně spojují styly jako art, eco, nordic, také black&wihte, geometrický a minimalistický. V teplých měsících na vás bude působit lehkostí a surovostí, v zimních naopak útulnou a hřejivou atmosférou. No nezní to dokonale? Nečekejte u něj přemíru zdobených doplňků a dekorací.

Usaďte se na dřevěnou lavici

Dřevěná lavice Recycled Wood je dokonalou ukázkou jednoduchosti, strohosti, surovosti, jež je přitom naprosto dokonalá. Jestliže máte doma šikovného muže, který si je schopen zhotovit štokrle ke krbu či kamnům, aby si mohl při přikládání sednout, tahle lavice je velmi podobná, jen delší. Hodí se do chodby, abyste se mohli posadit při obouvání, do ložnice, ale také do kuchyně. Když na ni položíte pléd v hnědé či béžové barvě, nebo polštář povlečený do bavlněného povlaku Iron, docílíte skvělého dojmu.

Posviťte si lucernou

Kdykoli v roce nám může dělat skvělou atmosféru lucerna. Co třeba lucerna domeček Urbania Smithy? Bílá, s podlouhlými obdélníkovými okny, jednoduchá a krásná. Anebo byste rádi trochu kovu? Líbit by se vám mohla plechová lucerna Candle House Angique Coal vysoká 28 cm, nebo o kousek nižší plechová lucerna Candle House Antique Coal vysoká 25 cm.

Vše uvedené najdete na bellarose.cz. Pusťte domů kus Skandinávie.

Další články autora

Komentáŕe

- Komerční sdělení -PR článek

Mohlo by Vás zajímat