Díky chytrému ozvučení Dexon snadno vytvoříte příjemnou domácí atmosféru

Jakmile si lidé domů instalují ozvučení, říkají si, jak jen to mohli bez něj vydržet. Kdykoli přes den je doma veseleji. Ať už si přejete poslouchat hudbu v koupelně, v kuchyni nebo třeba na terase či v pracovně, vše se dá ozvučit díky české společnosti Dexon.

Proč právě Dexon?

Český výrobce Dexon nabízí nejen chytré ozvučení, ale také kvalitní zvuk a jednoduchou instalaci zařízení. Doma si během chvíle vytvoříte příjemnou atmosféru pro relaxaci, vaření, úklid, ale i jen tak koukání z okna či meditaci. Také domácí oslavu hravě ozvučíte. Ovládání je navíc snadné pro laiky i seniory.

Moderním způsobem je dnes vestavění reproduktorů do podhledu. Kdekoli si budete přát, ať už na stěně nebo stropě uvidíte jen mřížky. Pozitivní je, že je většina podhledových repro Dexon vlhku odolná, hodí se tak i na terasu nebo do koupelny. Nechcete zasahovat do zdí? Pak využijte nástěnné reprosoustavy nebo kvalitní HiFi modely.

Nástěnné přehrávače

Chytré ozvučení představuje použití nástěnných přehrávačů. Stačí poblíž vypínačů osvětlení zabudovat „chytré krabičky“. V sobě mají přehrávač audia a videa, FM, nebo internetové rádio, slot pro paměťovou kartu, zesilovače, dotykový displej a spojní Bluetooth či na internet přes WiFi. Napájení zajišťuje 230 V. Dokonce čtyři místnosti, můžete ozvučit s nejkomfortnějším modelem MRP 8200.

Vestavné ozvučení pro neviditelné použití

Pokud si přejete, aby ozvučení nebylo vidět, ale přesto jste doma měli hudbu, kde si přejete, můžete zvolit druhý způsob ozvučení, a to vestavné. Jediné, co je přiznáno, jsou reproduktory ve stropě. Interiér nenarušují, vidíte jen mřížky. Ovládání zajišťuje smartphone. Zesilovač se nachází na reproduktoru a vysílání hudby probíhá přes Bluetooth nebo WiFi v domě.

Více informací o ozvučení domova najdete na této speciální stránce.

Předchozí článekRekuperace vám ušetří nejen peníze, ale také zdraví
Další článekJaká je situace s dostupností práce v Karlových Varech?

Další články autora

Komentáŕe

- Komerční sdělení -PR článek

Mohlo by Vás zajímat