Nejlepší luxusní kuchyňský pomocníci na rok 2020

Kuchyňské značky se dnes zaměřují na špičkové technologie, ale i na úspornost, ekologii a působivý design. Viz těchto 10 vychytávek, které jsou ve svém segmentu pro rok 2020 nejen nejdražší, ale také výjimečné svými funkcemi.

 1. Japonský topinkovač Balmuda – 330 $
  Myslíte si – co už se dá vymyslet nového na hrianovači? Japonský designér Gen Terao z Tokia dokázal, že hodně. Uvedl na trh toustovače mini troubu, která chléb nejprve napařuje a potom ho opeče. To malé množství páry udělá zázraky s jakýmkoli starým či levným chlebem. Udělá z něj toast s rovnoměrným křupavým povrchem, přičemž uvnitř je měkký. Topinkovač má i mnoho dalších nastavení a pokynů, například ohřívá pizzu či zapeče tuňáka.
 2. Myčka Miele AutoDos s PowerDiskom – od 1 200 €
  Myčky nádobí Miele jsou již několik let považovány za nejlepší na světě, ale stále dokážou překvapit. Jejich nejnovější modely z řady G7000 s funkcí AutoDos přinášejí automatické dávkování s integrovaným systémem PowerDisk s perfektním výsledkem. Myčka a práškový granulát tak tvoří precizní sladěný systém – dávkuje se podle programu a v optimálním čase. PowerDisk vydrží průměrně 20 mycích cyklů. Stačí ji jednou naprogramovat – pak už první autonomní myčka pracuje automaticky díky funkci autostart. Myčky Miele vedou nad konkurencí i svou rychlostí. Díky QuickPowerWash dokáží důkladně umýt a vysušit nádobí pouze za 58 minut. Jiným moderním myčkám to trvá nejméně tři hodiny.
 3. 50 ‚s Retro Style Smeg pákový kávovar na Espresso – od 350 €
  Co odlišuje tento kávovar od všech ostatních na trhu? Jednak je to jedinečný retro styl inspirovaný italskými auty z 50-tých let minulého století. Ale je to také nastavitelná teplota kávy a tvrdost vody. Nyní je k dispozici ve čtyřech barvách, ale musíte uznat, že ta červená je přece jen nejvíce waw …
 4. Mikrovlnná zásuvka Sharp SMD2470AH – od 1 300 $
  Mikrovlnné zásuvky nejsou nové, ale toto je první model, který přichází se stylovým designem z černé nerezové oceli. Populární nová povrchová úprava dodává moderní nádech a navíc se může pochlubit snadno čitelným displejem, který zmizí, dokud ho nepotřebujete. Má také jednoduchý dotykový automatický zásuvkový systém a skrytý ovládací panel, který se otevírá v úhlu 45 stupňů, takže je snadné jej přečíst a ovládat.
 5. Modulová varná deska Wolf – od 1 300 $
  Modulové varné desky jsou již dnes docela populární, kvalitě špičkové značky Wolf se však vyrovná jen málokterá. 38-centimetrové moduly na vaření nabízejí vytvoření vlastního varného centra na míru. Můžete si vybrat z různých modulů, teppanyaki či plancha gril (2 095 dolarů), indukční deska (1 325 $), parní modul (2 395 $), plynový gril (1 685 $) či fritézu (2 065 $). Můžete k tomu připojit i modul na vakuování potravin.
 6. Odsavač par Faber Zoom Plus – od 1 000 €
  Kdo řekl, že digestoře musí vypadat kockato? Odsavač par Faber Zoom Plus se zatáhne do elegantního svítidla, když se nepoužívá. Odsavač může být zavěšen na rampě v lince, ale může být nainstalován i jako ostrůvkový. Spouštění těla odsavače je elektromechanické, všechny funkce lze ovládat dálkovým ovladačem, který je součástí výbavy. Z nadstandardních funkcí se digestoř může pyšnit možností doběhu po ukončení vaření a funkcí ventilace „24“, která zajistí celodenní ventilaci vaší kuchyně.

Další články autora

Komentáŕe

- Komerční sdělení -PR článek

Mohlo by Vás zajímat