Nejdříve chtěla dům s bazénem, ale při jedné z nabídek jí vůbec nechyběl. Rozhodly emoce.

Tento rok se nedoporučovalo cestovat k moři a tak lidé trávili spoustu času při jezerech a na koupalištích. Pokud tam chcete mít soukromí, musíte přijít hned ráno, nebo mít doma vlastní bazén. V relaci Nové bydlení budeme tento týden hledat dům s bazénem a místem na relax v okolí Nitry.

Janka si chce začít plnit své sny a jedním z nich je dům s bazénem a prostorem pro svou kreativní práci v módě. Svůj byt v Nitře chce vyměnit za dům. Věnuje se módnímu návrhářství, stylingu a ráda tráví čas v zahradě. Na domek „takový akorát“ pro ni má rozpočet 220 tisíc EUR. S tímto požadavkem oslovila Vlada Voštinár, aby jí se svým týmem pomohl.

Hledá vzdušný dům, který nebude velký, žije sama. Potřebuje tam však prostor na ateliér, šatník, pokoj pro hosty a nesmí chybět zahrádka s bazénem.

První tři nabídky, které navštíví, splňují její požadavky. Janku, a určitě i diváky, zaujme atypický kruhový dům v Drážovce, jehož moderní předělávku představí architektka Lucia rtuťový. No třešničkou na závěr byla pro Janku bonusová novostavba – vymalování v Malém Lapáš. Sice bez bazénu, ale s možností udělat si to po svém, podle vlastních představ. A hlavně se jí tam vrátili vzpomínky na dětství prožité v této vesnici. Našla, co hledala a vůbec to nebylo to, co chtěla na úvod.

Všechny nabídky zhodnotil jako vždy i realitní odborník z kanceláře Řešíme bydlení – Martin Čapo. Relace Nové bydlení není určena jen pro ty, kteří si hledají bydlení a potřebují odbornou radu, ale inspiruje každého, kdo má zájem bydlet kvalitně a dozvědět se něco nového z oblasti realit a bytové architektury. Nezapomeňte si ji zapnout v neděli podvečer na Jezerský.


Kvalitní zahradní bazény dnes již nejsou drahé, a lze je pořídit včetně filtrace za 5 000 Kč.


Další články autora

Komentáŕe

- Komerční sdělení -PR článek

Mohlo by Vás zajímat