Místo, kde chtějí všichni bydlet!

Ne! Tohle není nadsázka. Skutečným „esem v rukávu“ je rezidence, kde chtějí bydlet úplně všichni. Čísla totiž nelžou a již teď je jasné, že v bytovém projektu Malešický Háj zbývají na prodej poslední tři byty. Již 104 exkluzivních bytů našlo svého majitele a vy můžete patřit mezi trojici posledních.

Malešický Háj, to je bydlení s lesem za zády, a to doslova. Byty se nacházejí v pěti samostatně stojících domech, které jsou postaveny na hranici Malešického lesa. Hodí se tak jako bydlení pro mladé rodiny, které ocení blízkost přírody a dětských hřišť, ale svůj domov zde bez problémů naleznou i senioři, kteří chtějí zbytek života prožít v klidu a hezkém prostředí.

Kvalita na prvním místě

Byt ke koupi v Malešicích nabízí ten největší komfort v poměru cena / kvalita. Domy, respektive byty, jsou postaveny tradičními způsoby, s kvalitní cihlovou obálkou. Všechny použité materiály jsou zdravotně nezávadné. Budovy mají kvalitní plastová okna s izolačním trojsklem, velkoformátové obklady, používají keramiku Villeroy & Boch, dřevěné dýhované podlahy a předokenní žaluzie. Sen pro každého, kdo hledá domov na celý život a preferuje vyzkoušenou kvalitu.

On-line vizualizace

Celý rezidenční projekt lze zhlédnout na website malesickyhaj.cz, kde se lze díky multifukční aplikaci interaktivně podívat na jednotlivé domy, složení bytů i vzájemné uspořádání mezi nimi, což je velkou výhodou, protože vás nepřekvapí umístění stupaček, schodiště nebo balkonů. U bytových jednotek se při výstavbě kladl důraz na soukromí jejich obyvatel.

Poslední tři volné byty!

V současné době developer prodává poslední tři bytové jednotky. V prvním případě se jedná o byt 3+kk o velikosti 80,5 metrů čtverečních s balkonem. Další dvě volné jednotky jsou jednopokojové byty o velikosti 33 metrů čtverečních s balkonem, umístěné v prvním podlaží. Pořídit je můžete za cenu od 4,9 milion u korun včetně DPH. V případě zájmu kontaktujte realitní centrum na telefonu 800 266 060.

Předchozí článekPotřebujete kvalitní plot s dlouhou životností? Jednou z možností je betonový plot
Další článekZateplení střechy je velice důležité

Další články autora

Komentáŕe

- Komerční sdělení -PR článek

Mohlo by Vás zajímat